Zahraniční pomoc pro snazší digitální transformaci českých firem: projekt DigitaliseSME
25.5.2019
V průběhu letošního roku běží ve všech zemích EU včetně Česka evropský projekt DigitaliseSME, který si klade za cíl pomáhat firmám s jejich digitální transformací, a to prostřednictvím přeshraničních výměnných pobytů odborníků na různé oblasti digitalizace – digitálních enablerů – přímo ve firmách.
V Praze dnes byly podepsány smlouvy o spolupráci mezi Platformou CEEInno a Platform Industrie 4.0 Österreich
16.4.2019
Praha, 15. 4. 2019: dlouhodobá spolupráce mezi sdružením CzechInno, které je zakladatelem a koordinátorem Středoevropské platformy pro digitální inovace CEEInno, a rakouskou státní Platformou Industrie 4.0 Österreich dnes byla dále prohloubena podpisem memoranda o porozumění a spolupráci mezi oběma platformami a o členství rakouské platformy v Platformě CEEInno.
Smart Business Festival SK 2018
24.9.2018
19. ZÁŘÍ PRVNÍ SMART BUSINESS FESTIVAL SK V BRATISLAVĚ
4.9.2018
září 2018 – Už za dva týdny budou mít účastníci historicky prvního Smart Business Festivalu SK – Festivalu chytrého podnikání – příležitost poslechnout si vize české i slovenské vlády a hostů ze zemí Visegrádské čtyřky a Rakouska v sérii přednášek o tipech na podporu chytrého podnikání v éře digitalizace.
Ministr průmyslu a obchodu České republiky udělil záštitu středoevropské platformě CEEInno!
28.2.2018
Ministr průmyslu a obchodu České republiky Tomáš Hüner udělil záštitu platformě pro digitální inovace CEEInno. Platforma aktuálně rozšiřuje svou členskou základnu pro všechny zájemce o spolupráci v oblastech: Rozvoj nových technologií Práce s lidskými zdroji Nové obchodní a marketingové strategie a platformové obchodní modely Investice do digitální transformace Fyzická a kybernetická bezpečnost digitálních systémů Právní aspekty pokročilé digitalizace Mezinárodní spolupráce na poli pokročilé digitalizace Zveme vás  k podávání přihlášek ke členství v platformě a diskuzi nad výše zmíněnými tématy.
STŘEDOEVROPSKÁ PLATFORMA PRO DIGITÁLNÍ INOVACE!
8.11.2017
Zájmové  sdružení CzechInno iniciovalo po dlouholetých zkušenostech z realizace svých projektů Vizionáři, Festival Exportu CZ, Smart Business Festival a Kyberneticka revoluce CZ založení neformálního uskupení zájemců o téma digitálních inovací a s nimi spojených ekonomických a společenských důsledků. Platforma aktuálně rozšiřuje svou členskou základnu a zve všechny zájemce ke spolupráci v oblastech: Rozvoj nových technologií Práce s lidskými zdroji Nové obchodní a marketingové strategie a platformové obchodní modely Investice do digitální transformace Fyzická a kybernetická bezpečnost digitálních systémů Právní aspekty pokročilé digitalizace Mezinárodní spolupráce na poli pokročilé digitalizace Zveme k podávání přihlášek ke členství v platformě a diskuzi nad výše zmíněnými tématy na naší nově zřízené webové stránce www.ceeinno.eu.
Projekt Kyberneticka revoluce CZ dnes v Ostravě završil svou půlroční regionální roadshow
29.5.2017
Ostrava, 17. 5. 2017:  Zástupci firem, místní samosprávy a institucí na podporu podnikání se dnes sešli ve Vědecko-technologickém parku Ostrava, aby v rámci šesté regionální akce Kyberneticka revoluce CZ aneb Průmysl 4.0 v praxi diskutovali o tématu pokročilé digitalizace průmyslu.
Fotogalerie z Kybernetické revoluce v Ostravě
23.5.2017
Dne 17. května 2017 se v Ostravě konala poslední ze série akcí s názvem Kybernetická revoluce CZ. Vážíme si toho, že byl celý event odbornými partnery i návštěvníky hodnocen jako velice přínosný. Podívejte se na fotografie ze závěrečné Kybernetické revoluce!
Kybernetická revoluce CZ v Brně – fotogalerie
30.4.2017
26. dubna 2017 odstartovala předposlední z regionálních akcí s názvem Kybernetická revoluce CZ, tentokrát v Brně. Po sérii zajímavých přednášek na téma Průmysl 4.0. se účastníci akci mohli podívat do provozu firmy ABB.
Fotogalerie z Kybernetické revoluce CZ v Olomouci
8.4.2017
Regionální akce s názvem Kybernetická revoluce CZ tentokrát zavítala do Olomouce. Kromě důležitých informací ohledně implementace Průmyslu 4.0 se návštěvníci měli možnost podívat do 3D tiskového centra Univerzity Palackého v Olomouci.
1. stránka z celkem 212