Ing. Josef Síkela, ministr průmyslu a obchodu, udělil záštitu všem našim projektům
9.5.2023
I nynější ministr průmyslu a obchodu, Ing. Josef Síkela, udělil pro letošní rok záštitu všem našim projektům. Za opakovanou podporu velmi děkujeme.
V Ostravě a Brně budou sídlit nová Evropská centra pro digitální inovace
24.6.2022
Ostrava, 24. června 2022 – V Česku vzniká pět Evropských center pro digitální inovace (EDIH), z toho jedno z nich bude v Ostravě a druhé v Brně. Evropská komise je minulý týden vybrala po třech letech příprav. Ve čtvrtek 23. června byly jejich přínosy detailně představeny na akci s názvem Digitální transformace 2022, která se konala v Moravskoslezském inovačním centru. Podobných projektů je v Evropě 200.
Funding Box Spaces – komunikujte, spolupracujte, učte se… růst!
7.6.2022
Funding Box Spaces je navržený tak, aby bylo zasílání zpráv, spolupráce a sdílení obsahu v komunitě opravdu plynulé. Poskytuje celou sadu funkcí pro podporu vaší komunity a urychlení jejího růstu.
Soutěž Vizionáři předala ocenění nejlepším inovativním projektům i Osobnosti projektu Vizionáři 2021
5.5.2022
Praha, 5. května 2022 – Vítězové jedenáctého ročníku soutěže Vizionáři po zimní covidové osobně převzali svá ocenění. Letos výrazně bodovaly environmentálně zaměřené inovace a ty, které reagují na společenský a ekonomický vývoj po nástupu pandemie. Titul Vizionář 2021 získalo šest subjektů, čestná uznání udělila odborná porota dále desíti inovativním počinům a Osobností projektu Vizionáři 2021 se stal Tomáš Mocek, vedoucí centra HiLASE Fyzikálního ústavu Akademie věd ČR.
České firmy mohou do poloviny února hlásit své inovativní nápady a experimenty do evropského projektu BOWI
19.1.2022
Evropský projekt BOWI vypsal výzvu na experimenty s digitálními technologiemi pro firmy z devíti vybraných regionů Evropy, mezi nimiž je i Praha. Hlásit se mohou malé a střední firmy nebo podniky se střední kapitalizací, které mají vztah k české metropoli a chtějí realizovat inovativní experiment.
CZECHINNO JE SOUČÁSTÍ NOVÉHO PROJEKTU AGRIHUB CZ&SK A S NÍM I EVROPSKÉ KOMUNITY SMART AGRI HUBS
10.11.2021
Praha, 5. 11. 2021: CzechInno spolu s dalšími sedmi partnery jsou novou součástí celoevropské projektové sítě SmartAgriHubs.
Smart Business Festival CZ 2021 představí aktuality k podpoře chytrého podnikání
21.10.2021
Praha, 19. října 2021 - Novinky pro smart byznys, finanční a nefinanční podpora rozvoje digitálních inovací, chytrého podnikání i projekty digitálních inovačních hubů. To jsou jedny z hlavních témat sedmého ročníku Smart Business Festival CZ 2021. Uskuteční se v úterý 26. října v Podnikatelském a inovačním centru hl. města Prahy (PIC), odkud bude od 9:00 hodin živě vysílán také online. Zájemci mohou akci po předchozí registraci sledovat zdarma. Až 50 významných českých i zahraničních hostů představí inspirativní aktivity a projekty, s jejichž podporou mohou firmy i veřejné organizace zefektivnit svou činnost a naskočit na vlnu digitální transformace. Akci pořádá sdružení CzechInno se svými partnery.
22. září v Praze a online: Smart Export Forum 20201, první post-brexitová akce k podpoře česko-britské spolupráce v oblasti digitálních inovací
13.9.2021
Praha, 10. září 2021: již za dvanáct dní bude Praha hostit zajímavou akci se zaměřením na podporu digitální spolupráce mezi českými malými a středními firmami a výzkumnými organizacemi a jejich protějšky z Velké Británie. Třetí výroční Smart Export Fórum 2021, které se bude konat dne 22.
Zveme vás na Smart Export Fórum 2021 Česko & Velká Británie
22.8.2021
Hned zkraje podzimu vás zveme na letošní Smart Export Fórum, které se bude konat 22. září 2021 v pražském hotelu Olympik Artemis. Smart Export Fórum 2021 Česko & Velká Británie v těchto dnech čile připravujeme ve spolupráci s Britským velvyslanectvím v Praze, Českou exportní bankou, Enterprise Europe Network Česká republika a dalšími partnery.
Letošní Smart Business Festival CZ shrnul aktuality v chytrém podnikání a představil české kandidáty na Evropská centra pro digitální inovace (EDIH)
28.1.2021
Praha, 27. 1. 2021: Dnes byl z Prahy online odvysílán program VI. výročního Smart Business Festivalu CZ – Festivalu chytrého a primárně digitálního podnikání, který stejně jako každý rok shrnul novinky ve strategické podpoře i praxi české cesty Průmyslu 4.0 a implementace digitálních inovací a nabídl i zahraniční inspiraci pro sdílení dobrých praxí.
X